Hakkımızda

Biz Kimiz?

Erg Mimarlık yılların verdiği tecrübe, farklı markalarla çözüm ortaklığı süreci ve onlarca referans ile kendi markası altında hizmete başlamış, mimarlık ve inşaat sektörünün yeni yükselen markaları arasında yerini almıştır.

Bu oluşumla birlikte kendi markası altında daha kapsamlı bir sürece girmiş bulunan ERG Mimarlık şirketimiz, Yapı Tasarım, İç ve DIş Mimari, Tadilat, Dekorasyon ve Tiny House hizmetleriyle sizlerle buluşmaktadır.  

Yılların tecrübesini, özgün dokunuşlarla, modern tasarımlar üzerinde, son teknoloji ekipman ve alanında uzman ekibiyle sunan markamız ERG Mimarlık, İzmir merkezli olarak Türkiye’nin tamamına ve Dünya’nın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Referanslarından kazandığı güvenle,  müşterilerin tercih sebeplerine uygun hizmet sürecini devam ettiren markamız, geleceği düşünen, sağlam, akıllı ve yapılara değer katan hizmetlerini inşaat ve mimarlık sektöründe sürdürmeye devam edecektir. Bizler; Geleceğin inşaat sektöründeki yeni yükseleni olma hedefimizle ilerliyoruz…