• Sık Sorulan Sorular

  • Proje gereksinimleri, proje ölçeğine ve ihtiyaca göre değişmektedir. Ayrıca yerel yönetmelikler, planlama gereklilikleri ve koruma kısıtlamaları(anıtlar kurulu gibi ) tarafından bazı yönler belirlenecektir. Bunun en başından itibaren dikkat edilmesi önemli bir husustur. Ancak birde projenize başlamadan önce müşterilerinizden almanız gereken bir takım ön bilgiler vardır.Hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan soruların cevapları.

  • Yayın Tarihi : 21.07.2021

  • ergmimarlik.com/sss

İş teslimlerimiz mekanın büyüklüğüne ,tasarımda kullanılan aksesuar ve malzemelere göre değerlendirilmekte olup,karşıklı görüşmeler neticesinde belirlenmektedir.
Fiyatlandırma mekanın durumuna göre ve tasarımı yapılan ürünlere göre ayrı ayrı yapılmaktadır.Yani müşterimize; seçilen malzemeler için ayrı,işçilik için ayrı fiyat teklifi sunmaktayız.İkisinin toplamı anahtar teslim paket fiyatımızı oluşturmaktadır.
En önemli farkımız anahtar teslim işçilik yanında kullanılacak tüm malzemeleri bünyemizdeki markalardan hızlı bir şekilde tedarik etmemizdir.Yani fiyat politikası olarak bu bütünlük anahtar teslim paket fiyatın uygun olmasını sağlamaktadır.Ayrıca verilen fiyat teklifi son derece şeffaftır.Hem malzeme hem işçilik fiyatları ayrı ayrı oluşturulmaktadır.
Dekorasyon ekibimiz ; Tesisat ekibi,elektirik mekanik ekibi,ıslak zemin seramik döşeme ekibi ve duvar,alçıpan,boya ekibi olmak üzere toplam 4 ekipten oluşmakta olup,bu ekipler alanlarında uzman usta ve yardımcılarından oluşmaktadı